- Ogród -

Tworząc oświetlenie w ogrodzie dbamy o dobre samopoczucie i harmonię z naturą. Nasze lampy ogrodowe wyczarowują niezwykłą atmosferę i nastrój. W ofercie znajdziecie szeroki wybór lamp zewnętrznych – do ogrodu, alejki, na taras i elewację. 

KAMIEŃ GRANIT – lampa z granitu o wysokości około 42cm, szerokość 21cm, grubość 10cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z wodoszczelnego transformatora. Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12 V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.


KAMIEŃ RZECZNY – lampa ogrodowa z kamienia rzecznego, wysokość około 20cm , szerokość 50cm, głębokość 28cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z wodoszczelnego transformatora. Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12 V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.


KAMIEŃ KORA – lampa ogrodowa z kamienia o powierzchni przypominającej korę drzewa, wysokość około 40cm, szerokość 30cm, grubość 23cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z wodoszczelnego transformatora. Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.


KAMIEŃ OZDOBNY – lampa ogrodowa z kamienia, wysokość około 18cm szerokość 26cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z transformatora wodoszczelnego. Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.

 


PNIAK – lampa ogrodowa z pnia drzewa. Jest zabezpieczona kilkoma warstwami lakieru wodoszczelnego i mrozoodpornego. Wysokość około 25cm do 37cm , szerokość około 25cm do 30cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z wodoszczelnego transformatora.Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12 V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.

 


PODKŁAD KOLEJOWY – lampa ogrodowa z podkładu kolejowego. Wysokość około 73cm,szerokość 24cm, głębokość 15cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z transformatora wodoszczelnego. Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.