- Ogród -

 

Projektując oświetlenie w ogrodzie dbamy o dobre samopoczucie i harmonię z naturą. Nasze lampy ogrodowe tworzą niezwykłą atmosferę i nastrój. W ofercie znajdziecie szeroki wybór lamp zewnętrznych – do ogrodu, alejki, na taras i elewację.

Ze względu na to, że tworzymy z naturalnych materiałów, każda lampa jest inna. Dlatego umieszczane zdjęcia w galeriach produktowych, są zdjęciami poglądowymi .

KAMIEŃ GRANIT – lampa z granitu o wysokości około 42cm, szerokość 21cm, grubość 10cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z wodoszczelnego transformatora. Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.

Cena: 400 zł


KAMIEŃ RZECZNY – lampa ogrodowa z kamienia rzecznego, wysokość około 20cm , szerokość 50cm, głębokość 28cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z wodoszczelnego transformatora. Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.

Cena: 500 zł


KAMIEŃ KORA – lampa ogrodowa z kamienia o powierzchni przypominającej korę drzewa, wysokość około 40cm, szerokość 30cm, grubość 23cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z wodoszczelnego transformatora. Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.

Cena: 450 zł


KAMIEŃ OZDOBNY – lampa ogrodowa z kamienia, wysokość około 18cm szerokość 26cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z transformatora wodoszczelnego. Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.

Cena: 400 zł

 


PNIAK – lampa ogrodowa z pnia drzewa. Jest zabezpieczona kilkoma warstwami lakieru wodoszczelnego i mrozoodpornego. Wysokość około 25cm do 37cm , szerokość około 25cm do 30cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z wodoszczelnego transformatora.Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.

Cena: 400 zł

 


LAMPA RUSTYKALNA – lampa ogrodowa z belki drewnianej. Wysokość około 70 cm, szerokość 24 cm, głębokość 13 cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12 V, 5 wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z transformatora wodoszczelnego. Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.

Cena: 450 zł


FONTANNA – fontanna lampa z kamienia ozdobnego . Wysokość około  40 cm szerokość 30 cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, wodoszczelna IP 67, zasilanie z transformatora wodoszczelnego. Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia. Fontanna w obiegu zamkniętym zasilane pompką na 230V  z regulacją mocy strumienia.

Cena: 550 zł


PNIAK ŚREDNI – lampa z pnia drzewa, wysokość około 100 cm, szerokość około 10 cm. Jest zabezpieczona kilkoma warstwami lakieru wodoszczelnego i mrozoodpornego lub olejowana. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led wodoszczelna 12V  , zasilanie z wodoszczelnego transformatora IP 67. Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe.  Napięcie 12V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.

Cena: 750 zł

 

 


KOSTKA GRANITOWA – lampa ogrodowa z kamienia, wysokość około 18cm szerokość około 14 x 17cm. Źródło oświetlenia stanowi taśma Led 12V, 5wat, wodoszczelna IP 67, zasilanie z transformatora wodoszczelnego. Oświetlenie LED jest energooszczędne i trwałe. Napięcie 12V jest bezpieczne nawet w przypadku przegryzienia kabla przez zwierzęta lub innego rodzaju uszkodzenia.

Cena: 200 zł